خرید اینترنتی کرم حلزون،قیمت کرم حلزون

ساخت وبلاگ
چکیده : خرید کرم عصاره حلزون قیمت :120000 تومان با کرم حلزون به لطافت طبیعت برگردید... با عنوان : خرید اینترنتی کرم حلزون،قیمت کرم حلزون بخوانید :

خرید کرم عصاره حلزون

قیمت :120000 تومان

با کرم حلزون به لطافت طبیعت برگردید!

بازه سنی : 18 تا 32 سال

 

معجزه‌ی طبیعت را با کرم عصاره‌ی حلزون تجربه کنید.

کرم عصاره‌ی حلزون برای ترمیم سریع زخمها و سوختگیهای پوست، رفع جوش و جای جوش,حتی جوش چرکی، رفع کبودی و گرفتگیهای مویرگی، مرطوب سازی و آبرسانی عمیق، باز سازی کننده قوی پوست، روشن کننده ملایم پوست همه و همه با استفاده از کرم عصاره‌ی حلزون.

عصاره حلزون دارای آلفا هیدروکسی اسیدهای طبیعی (AHA ) نظیر گلیکولیک اسید ، سیتریک اسید ، لاکتیک اسید ، مالیک اسید نیز می باشد که اثرپیلینگ (لایه برداری) قوی خواهد داشت. این اثر بازسازی سلولی را تسریع کرده و اثر روشن کنندگی به دنبال خواهد داشت. عناصر معدنی کمیاب به خصوص کلسیم و سایر الیکوالمنتها از دیگر ترکیبات این عصاره هستند . در کنار حضور عصاره حلزون در این محصول که خود معرف اثرات قوی کرم می باشد سایر ترکیبات منحصر به فرد این محصول عبارتند از : عصاره گیاه آلوورا، AHA با درصد بالا (ترکیب اسیدهای گلیکولیک، مالیک، لاکتیک، سیتریک و تارتاریک)، انواع اسیدهای آمینه و سایر میکرونوترینتها.

برای استفاده از این محصول آن را دو الی 3 بار در روز پس از پاکسازی پوست از آرایش و آلودگی روی پوست مالیده و با کمک ماساژ های دورانی ملایم آن را روی صورت و گردن پخش نمایید. این کرم با بوی مطبوع و بافتی نرم به شما احساس خوبی از لطافت، زیبایی و رطوبت را اهدا می کند.

حلزون تنها جانوری است که پروتئین های آن بسیار به پروتئین های پوست میانی انسان شبیه می باشد . ترکیبات موجود در عصاره حلزون را می توان به صورت زیر خلاصه کرد:

 

ترکیبات موجود در کرم عصاره حلزون:

 1. پروتئینهای بسیار زیاد و مشابه درم.
 2.  
 3. موکوپلی ساکاریدها که از مواد سازنده پوست هستند و خاصیت نرم کنندگی بالا و قدرت رطوبت رسانی بسیار بالایی دارند. موکو پلی ساکاریدها می توانند آنزیمهای تخریب کننده الاستین و کلاژن درم را از کار انداخته و سرعت احیای پوست را افزایش دهند. اثر آنتی پروتئاز (ANTI PROTEASE EFFECT)
 4.  
 5. آلانتوئین که یک احیا کننده قوی بافت سلولی پوست می باشد.
 6.  
 7. عصاره حلزون دارای آلفا هیدروکسی اسیدهای طبیعی (AHA ) نظیر گلیکولیک اسید ، سیتریک اسید ، لاکتیک اسید ، مالیک اسید نیز می باشد که اثر پیلینگ (لایه برداری) قوی خواهد داشت. این اثر بازسازی سلولی را تسریع کرده و اثر روشن کنندگی به دنبال خواهد داشت.
 8.  
 9. عناصر معدنی کمیاب به خصوص کلسیم و سایر الیکوالمنتها از دیگر ترکیبات این عصاره هستند . در کنار حضور عصاره حلزون در این محصول که خود معرف اثرات قوی کرم می باشد سایر ترکیبات منحصر به فرد این محصول عبارتند از : عصاره گیاه آلوورا، AHA با درصد بالا (ترکیب اسیدهای گلیکولیک، مالیک، لاکتیک، سیتریک و تارتاریک)، انواع اسیدهای آمینه و سایر میکرونوترینتها.


این محصول به صورت کرم و ژل تهیه شده و بسته به نوع پوست تجویز می شود.

 

خواص اثبات شده ژل و کرم حلزون:

 1. خواص اثبات شده کرم حلزونترمیم سریع زخمها و سوختگیهای پوست
 2. رفع جوش و جای جوش
 3. کاهش لک و سایر تیرگیهای پوستی
 4. رفع کبودی و گرفتگیهای مویرگی
 5. مرطوب سازی و آبرسانی عمیق
 6. بازسازی کننده قوی پوستنحوه مصرف:

محصول را دو الی 3 بار در روز پس از پاکسازی پوست از آرایش و آلودگی روی پوست مالیده و با کمک ماساژ های دورانی ملایم آن را روی صورت و گردن پخش نمایید. این کرم با بوی مطبوع و بافتی نرم به شما احساس خوبی از لطافت، زیبایی و رطوبت را اهدا می کند.


اثرات کلینیکی و تست عدم آلرژی این محصول در موارد مطرح شده به صورت مقاله کامل قابل عرضه می باشد.

-آیا برچسب شبنم داره؟

بله.علاوه بر شبنم که نشون دهنده اصالت کالاست مجوز بهداشت ایران و اروپا را داره و دارای 11 تا استاندارد اروپا است.

این محصول گیاهیه؟

 

نه.این محصول گیاهی نیست ولی کاملا طبیعیه و تشکیل شده از انواع ویتامینها و مواد معدنی.

محصول ساخت کدام کشور است؟

 

 ساخت کشور اسپانیا می باشد.

برای خرید کرم عصاره حلزون روی لینک زیر کلیک کنید

http://www.5040.ir/shadimarket

 

کرم حلزون،کرم عصاره حلزون،خرید کرم حلزون،سایت خرید کرم حلزون،خرید اینترنتی کرم حلزون،سفارش کرم حلزون،خواص کرم حلزون،کرم حلزون اصل،کرم حلزون فروشگاه 5040,...
نویسنده : مجیک بازدید : 175 تاريخ : چهارشنبه 21 خرداد 1393 ساعت: 21:00